سئو تکنیکال

سئوی فنی به بهینه‌سازی وب‌سایت و سرور اشاره دارد که به موتورهای جستجو کمک می‌کند تا سایت شما را به طور مؤثرتری بخزند و ایندکس کنند (برای کمک به بهبود رتبه‌بندی ارگانیک).

سئو داخلی

سئوی داخلی (On-page SEO) عمل بهینه سازی صفحات وب به منظور رتبه بالاتر و کسب ترافیک مرتبط بیشتر در موتورهای جستجو است. On-page هم به محتوا و هم کد منبع HTML یک صفحه اشاره دارد که می تواند بهینه شود، در مقابل سئوی خارجی که به پیوندها و سایر سیگنال های خارجی اشاره دارد.

سئو خارجی

"سئوی خارجی" (که "سئوی خارج از سایت" نیز نامیده می شود) به اقداماتی اشاره دارد که خارج از وب سایت شما برای تأثیرگذاری بر رتبه بندی شما در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERP) انجام می شود. همراه با سئوی درون صفحه، اینها شامل چندین عامل سئوی اولیه است که به رتبه بندی سایت کمک می کند.

مهارت ما

ما سعی‌مان این است بهترین سولوشن را ارائه دهیم

بهترین سولوشن از نگاه ما، سولوشنی است که بهترین نتیجه را برای شما رقم بزند. در روند سئو و بهبود جایگاه وب‌سایت به شما رقبایتان را آنالیز می کنیم، آن‌ها را رصد میکنیم و همزمان روش‌های استاندارد برای رشد ارگانیک وب‌سایت شما را پیاده سازی و اجرا می کنیم

رشد ارگانیک مخاطبان

100%

برندسازی

100%

ایجاد حس ارزش برای مخاطبان شما

100%

تماس مستقیم برای سفارش سئو

اگر میخواهید بلافاصله به شما پاسخ دهیم و منتظر دریافت پاسخ پس از ارسال فرم نباشید، با ما تماس بگیرید همچنین برای بررسی می توانید فرم سفارش سئو ( در پایین ) را تکمیل و برای ما ارسال کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.